Kampania powstała z myślą o osobach chorych na łuszczycę i wystartowała w sierpniu 2023 r. ponieważ Sierpień jest Miesiącem Świadomości na temat ŁUSZCZYCY.
Zorganizowałam ją razem z Anką Tajkiewicz.  Jej celem jest poszerzanie świadomości na temat łuszczycy, tego jak wygląda i z czym mierzą się osoby chore na łuszczycę. Tą kampanią chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób i pokazać, że łuszczycą nie można się zarazić w żaden sposób. Wiele osób chorych na łuszczycę spotyka się z niemiłymi komentarzami na temat wyglądu swojej skóry. Ludzie odsuwają się w autobusie, boją się podać ręki, czy wypraszają z basenu. Każdy ma prawo do równego traktowania, a ukrywanie choroby pod warstwą ubrań prowadzi do kompleksów, stanów lękowych, czy nawet depresji. 
Samą kampanią chcemy też pokazać osobom z łuszczycą, że mając chorobę w zaostrzeniu warto traktować siebie z szacunkiem i miłością. Proces leczenia łuszczycy bywa różny, nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Wiele osób rezygnuje z wielu aktywności w obawie przed komentarzami i oceną innych osób. Odkłada swoje plany na czas kiedy choroba zniknie. Natomiast zaakceptowanie tego jak wygląda nasza skóra pomaga w leczeniu oraz nie zabiera nam radości z życia
Strona kampaniiInstagram
menu-circlecross-circle