Cześć! Tu Pani Łuska

Na łuszczycę zachorowałam jako nastolatka. Wtedy jeszcze nie rozumiałam i nie akceptowałam tej choroby. Przeszłam długą drogę, żeby znaleźć się w tym miejscu w którym jestem teraz.

Wierzę, że małymi krokami można nauczyć się lubić siebie, oswoić się z chorobą i czerpać z życia to co najlepsze.

Od 2018 roku tworzę swoje małe miejsce w sieci gdzie edukuję na temat łuszczycy oraz wspieram inne chore osoby. Wiem, że za każdym stoją inne doświadczenia związane z chorobą dlatego staram się wypowiadać ze swojej perspektywy, porównując się tylko do siebie. 

Z wykształcenia jestem technologiem żywności, ale kilkuletnie prowadzenie social mediów i pomoc tak wielu osobom pokazała mi, że moje miejsce jest zupełnie gdzie indziej niż za biurkiem na etacie. 
Zajmuję się teraz organizacją wyjazdów integracyjnych oraz spotkań i warsztatów dla osób z problemami skórnymi. Tworzę akcje oraz konkursy z firmami kosmetycznymi, żeby zmotywować innych do dbania o swoje zdrowie.
Stworzyłam kampanię społeczną „Daj Się Odkryć”,
która powstała z myślą o osobach chorych na łuszczycę i jest realizowana w sierpniu ponieważ Sierpień jest Miesiącem Świadomości na temat Łuszczycy.

Udzielam wywiadów i wypowiadam się w różnych miejscach publicznych na temat łuszczycy bo wiem, że jeśli my chorzy nie będziemy edukować na temat naszej choroby to nikt za nas tego nie zrobi.
Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie życie z łuszczycą staje się łatwiejsze. Pamiętaj, że nie jesteś SAM i razem możemy zdziałać więcej!
menu-circlecross-circle